nasze usługi projektowe

Działamy na terenie północnego Mazowasza w gminach i powiatach takich miast jak Mława, Działdowo, Żuromin, Ciechanów, Nidzica i innych.

Projekty domów

Nasi architekci specjalizują się w projektach domów mieszkalnych. Wykonali już setki projektów i są w stanie sprostać każdemu wyzwaniu i spełnić wszystkie wymagania Klienta. Jeżeli planujesz rozbudowę lub nadbudowę swojego domu, również możesz zwrócić się z tym do nas. 

Projekty gospodarcze

Wykonujemy również projekty budynków gospodarczych i konstrukcji inwentarskich. Zaufało nam już wielu Klientów. Jesteśmy w stanie wykonać projekty takich obiektów jak: obory, stajnie, chlewnie, nowoczesne stodoły, tuczarnie, garaże i garaże podwójne na auta firmowe lub maszyny rolnicze. 

Projekty inwestycyjne

Jeżeli planujesz inwestycje i potrzebujesz projektu, możesz nam zaufać. Jesteśmy terminowi i lubimy wyzwania. Mamy również duże doświadczenie. Zgłoś się do nas jeżeli potrzebujesz projektu takich obiektów jak: hale produkcyjne, magazyny, szkoły, przychodnie lekarskie, żłobki, hotele, restauracje, domy weselne, lokale usługowe i sklepy, stacje benzynowe, biurowce, kamienice.

Kosztorysy

Potrzebujesz kosztorysu? Zgłoś się do nas. Wykonujemy kosztorysy uproszczone i szczegółowe dla takich branż jak: budowlana, elektryczna, sanitarna, wykończeniowa. 

W czym możemy pomóc?

Jeżeli masz pytania odnośnie naszych działań, doświadczenia lub po prostu chcesz porozmawiać o zleceniu lub swoich planach, zadzwoń lub napisz do nas. Odpowiadamy na każdy mail i telefon. 

Odwiedź nasz fanpage i bądź na bieżąco!

Godziny otwarcia